Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Аптечка автомобільна

Сортувати по:

Аптечка автомобильна необхідна кожному водієві

Відповідно до міжнародних правил, в кожному автомобілі повинні бути вогнегасник і аптечка медична автомобільна. У нашому інтернет-магазині Авто-Сила ви знайдете базову комплектацію медикаментів і пристосувань, яка може стати в нагоді під час поїздки. У нас ви можете купити автомобільну аптечку за найнижчими цінами.

Варто пам'ятати, що на дорозі може трапитися все, що завгодно, і правильно укомплектована аптечка для авто може допомогти в багатьох непередбачених ситуаціях. Тому вкрай важливо мати в автомобілі аварійний інвентарь кошти для надання першої медичної допомоги.

Як повинна бути укомплектована аптечка в машину

Автомобільні аптечки можна купити в супермаркеті або на заправці, однак вони можуть відрізнятися складом. Автоаптечкою повинна бути базовим аварійним набором, що дозволяє провести первинну обробку ран і переломів і, можливо, підтримати життєдіяльність до прибуття швидкої допомоги.

Добре укомплектована аптечка в машину включає інструкцію з надання першої допомоги. У разі аварії або в складних погодних умовах ви можете не мати можливості скористатися телефоном з доступом в Інтернет.

Авто аптечки комплектуються:

  • аварійним ковдрою для захисту постраждалого від холоду, наприклад, після аварії або при необхідності залишити автомобіль в холодну погоду;
  • пластирами і бинтами. Пластир повинні бути різних розмірів і бажано водонепроникний;
  • стерильними пов'язками, зазвичай використовуваними для великих ран. Еластичні або напівеластичний бинти будуть корисні як іммобілізатора при розтягненнях і вивихах суглобів, наприклад, гомілковостопного;
  • латексними рукавичками, оскільки вони використовуються для захисту рук при перев'язці потерпілого;
  • маскою для серцево-легеневої реанімації, тобто надання першої допомоги "рот в рот" і масажу серця;
  • рідкими дезінфікуючими та знеболюючими засобами. Однак пам'ятайте, що вони не повинні довго зберігатися в аптечці, так як при впливі дуже високих або низьких температур препарати втрачають свої властивості і ефективність. При необхідності можна зберігати ці ліки в іншому місці.

Аптечка для автомобіля повинна зберігатися в салоні, наприклад, в бардачку або під сидінням. Набір, що зберігається в багажнику, може виявитися недоступним у випадку аварії або при необхідності його швидкого використання.

Купити автомобільну аптечку

Купити автоаптечкою - значить бути захищеним від непередбачених ситуацій. Наші аптечки для автомобіля мають спеціальний футляр, завдяки якому можна зручно зберігати все найнеобхідніше. У разі виникнення небезпечної ситуації аптечка обов'язково стане в нагоді кожному водієві, тому так важливо купити аптечку в машину.

Кожна автомобільна аптечка в каталозі Авто-Сила ретельно перевірена співробітниками магазину, тому ви можете бути впевненими в її безпеки.

Щоб купити аптечку в машину, зателефонуйте нам або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку. У нас ви зможете вибрати набори високої якості. Ціна аптечки в машину є доступною.