Продукція ROSDOT/ FELIX/ AWM
Продукція ROSDOT/ FELIX/ AWM
Компанія Тосол-Синтез» - один з найбільших виробників якісної автохімії світового рівня. Компанія Тосол-Синтез - заснована в 1993 р. в Дзержинську Нижегородської області і в даний час є лідером серед російських компаній по виробництву охолоджуючих, гальмівних і склоомиваючих рідин, а також випускає колодки і фільтри
Детальніше
Продукція OPET
Продукція OPET

Opet Fuchs Madeni Yağ A. Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини є частиною індустріальної та сервісної групи – Koç Holding* (Коч Холдинг).

Виробляє і реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби по догляду за автомобілями, а також надає пост-продажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тонн готової продукції на рік розміщені в індустріальному регіоні Izmir Çiğli Atatürk.

Детальніше
Продукція LAVR
Продукція LAVR

АВТОХІМІЯ ТА АВТОКОСМЕТИКА LAVR

Автохімія та автокосметика LAVR – один з лідерів свого сегмента на ринках Росії і країн ближнього зарубіжжя.

Обираючи продукцію LAVR, ви отримуєте ефективні і технологічні препарати, здатні швидко і якісно провести профілактику і ремонт автомобіля, перетворити його інтер'єр і екстер'єр, і гарантовано отримати справжні емоції від водіння.

Детальніше
Продукція Elix
Продукція Elix

ELiX спеціалізується на виробництві освіжувачів повітря. Компанія була заснована в 1999 році. Завдяки довірі клієнтів і високій якості продукції, компанія органічно розвивається на світовому ринку освіжувачів повітря. В даний час, з зарекомендувала себе репутацією цінного і заслуговує довіри постачальника високоякісних освіжувачів повітря.

Детальніше