Гарантія

На усі товари надається гарантія в залежності від політики постачальника даного товару.
Гарантійні зобов'язання здійснюються в соответстсвіі до статті 7 "Закону Украни про захист прав споживачів".


Повернення / обмін

Автомобіьние товари завжди були товарами підвищеної складності - для правильного підбору зазвичай необхідно вказати марку, модель, рік виробництва.


Що б повернення відбулося без проблем вам необхідно:

Що б товар не був у експлуатації і не було слідів монтажу товару
Зберегти заводську упаковку - НЕ рвіть її, не викидайте, що не відрізайте частини виробів
Зберегти всі папери які йдуть разом з товаром - етикетка, опис, інструкція
При поверненні товару не обклеювати його скотчем - він може пошкодити упаковку і залишити сліди на товар.


Порядок повернення товару

Для повернення / обміну товару:

Сообіщіть на email: avtosiladnepr@gmail.com, або менджер за телефонами: (098) 270-999-6; (066) 910-999-6 про існуючий повернення / обміні - необхідно обміняти, повернути такий товар, купували - дата і ваш телефон.
Після підтвердження менеджера про повернення-обмін товару для жителів Дніпра: передати товар співробітнику магазину за адресою: м Дніпро пр. Богдана Хмельницького, буд. 156а - пн-пт з 09:00 до 18:00. Перед приїздом заздалегідь попередити.
Для покупців з інших регіонів України - можете прийти на відділення Нова Пошта, повідомити номер накладної по якій отримували товар і оформити повернення.
Надіслати товар компанією «Нова пошта»
Після обов'язково зателефонувати - повідомити менджер номер декларації і карту куди повертати гроші, або написати на пошту - avtosiladnepr@gmail.com


Умови повернення

Згідно із законом "Про захист прав споживачів" покупець доставляє товар покупцеві, або оплачує доставку товару продавцеві за свій рахунок. Крім випадків заводського шлюбу або невідповідності товару замовленням клієнта.

Не допускається наклейка скотча і псування упаковки товару. Такий товар поверненню не підлягає і не буде нами забиратися в відділенні Нової пошти. Якщо ви не сплатили доставку - ми знову ж таки не зможемо забрати товар. Так само ми не зможемо забрати товар якщо ви його нам відправили післяплатою.

Як тільки ми отримуємо товар і перевіряємо цілісність і комплектність - відразу ж повертаємо гроші вам на карту.