Фільтр товарів:
Скинути фільтри

акрилова грунтовка

Сортувати по:

Універсальний засіб - акрилова грунтовка

Акрилова грунтовка - один з основних засобів, необхідних для відновлення і поліпшення зовнішнього та внутрішнього вигляду авто. Рідка субстанція для покриття металевих елементів закриває пори металу, створюючи надійну основу для подальших оздоблювальних робіт. Вона утворює тонку плівку (не більше 100 мікрон), на яку наноситься фарба.

Склад на основі акрилу підходить для металу і пластика. Перед використанням необхідно добре зачистити поверхню. Потім для захисту металу наноситься антикорозійний склад. На нього накладається грунтовка акрилова, після висихання можна починати фарбування кузова.

Плюси акрилової грунтовки

Акрилова грунтовка вигідно відрізняється від інших матеріалів по ряду причин:

  • ущільнює поверхні, згладжує пори матеріалу, утворюючи рівну плівку;
  • покращує адгезію, що полегшує нанесення фарби;
  • стійко переносить температурні коливання;
  • стійка до будь-яких погодних умов;
  • забезпечує довговічність фінішного покриття фарбою;
  • має водовідштовхувальні властивості;
  • підходить для нанесення світлої фарби на темну основу.

Підготовчий шар мінімізує різницю відтінків, дозволяє ідеально пофарбувати кузов. Купити акрилову ґрунтовку варто в перевіреному магазині, адже від її якості буде залежати результат.

Різновиди акрилової грунтовки

Грунтовка акрилова відрізняється за своїм складом, тому різні види кошти мають різні властивості. Одні з них захищають метал від появи іржі і руйнувань, інші тільки створюють рівний шар для подальшого перетворення авто. У продажу також є грунтовка під акрилові фарби для пластикових деталей. Вона захищає пластик від появи тріщин.

Найчастіше зустрічається два види матеріалу:

  • однокомпонентний;
  • двокомпонентний.

Перший складається з одного компонента, наноситься тонким шаром і добре з'єднує фарбу з металом. Двокомпонентна акрилова грунтовка, ціна якої трохи вище першого варіанту, вважається універсальною. Для використання її потрібно змішати з розчинником. Склад відмінно вирівнює поверхні, заповнюючи всі нерівності. Підходить для всіх видів кузовних робіт.

Нанесення акрилової грунтовки

Найчастіше склади випускаються в чорному, білому і сірому кольорах. Іноді можна знайти червоний, жовтий та інші відтінки. Акрилова грунтовка, що складається з двох компонентів, розлучається будь-яким розчинником для акрилу. Правильні пропорції залежать від виробника і типу проведеного ремонту.

Для невеликих точкових робіт підходить фасування в балончиках. Склад рівномірно розбризкується по подряпин, дозволяє непомітно усунути дрібні недоліки. Для великих деталей і покриття всього кузова підходить акрилова грунтовка в металевих банках. Вона зручно і рівномірно наноситься за допомогою фарбопульта. Також можна скористатися валиком або пензликом. Головне, рівномірно покрити деталь, не пропускаючи жодної ділянки.