Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Ковпаки на колеса

Сортувати по:

Ковпаки на машину - можливість перетворити авто

На привабливість автомобіля впливають різні чинники, в тому числі і стан коліс. Однак заміна колеса або навіть просто дисків коштує недешево, тому доцільно використовувати спеціальні ковпаки на колеса.

Незалежно від марки автомобіля, ковпаки на диски можуть бути різного дизайну як і будь-який аксессуар для авто, що дозволяє надати автомобілю більш свіжий і стильний вигляд, не змінюючи коліс.

Основні завдання ковпаків на колеса

Ковпак на авто виконує декоративну функцію, допомагає створити особливий стиль і унікальний дизайн навіть на нових моделях. Вони користуються попитом, оскільки мають приємний зовнішній вигляд і можуть бути різних кольорів. Їх можна комбінувати, створюючи оригінальні ефекти.

Крім того ковпаки на машину служать додатковим захистом. Вони прикривають основну частину диска, запобігаючи прилипання бруду і пилу. Найчастіше зустрічаються варіанти в сірому кольорі, але також можуть бути і кольорові накладки на диски.

При виборі слід враховувати особливості дисків, марку автомобіля і діаметр колеса. Серед великого асортименту автомобільних ковпаків великим попитом користуються пластикові вироби. Вони змогли замінити металеві або хромовані ковпаки. Адже пластик володіє високою гнучкістю і пластичністю, що впливає на експлуатаційні характеристики і швидкість монтажу.

Купити ковпаки на колеса - це значить не тільки перетворити свій автомобіль, але і оновити його, створити неповторний дизайн, захистити диски від механічних пошкоджень і забруднень.

Плюси накладок на колеса

Накладки на колеса володіють такими перевагами:

  • забезпечують додаткові амортизаційні властивості;
  • захищають від відколів, подряпин, вм'ятин від удару;
  • перешкоджають руйнуванню покриття при попаданні дрібних абразивних частинок;
  • виконують функцію захисного щитка для маточин і гальмівних колодок в разі підвищеного забруднення на дорозі.

Ковпаки на литі диски легко монтуються і демонтуються в разі виникнення такої потреби.

Купити ковпаки на колеса в магазині Avto-sila

Купити ковпаки на автомобіль за вигідною ціною можна в інтернет-магазині Avto-sila. У нас ви знайдете великий вибір моделей на будь-який смак. У каталозі нашого магазину ви знайдете закриті і відкриті автомобільні ковпаки, плоскі і опуклі моделі. При цьому всі товари сертифіковані і міцні. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, що поставляється.

Купуючи накладки на диски для коліс, кожен покупець переслідує свою мету - це може бути просто рішення оновити або декорувати колеса за доступною ціною, захистити від механічних пошкоджень або приховати вже отримані в процесі експлуатації вади. У будь-якому випадку, звернувшись до нас, ви отримаєте бажане!

При виникненні труднощів з вибором зателефонуйте нам або скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку. Наш співробітник відповість на всі питання і допоможе швидко оформити замовлення.