Фільтр товарів:
Ціна
-
Скинути фільтри

Манометри для шин

Сортувати по:

Якісно і правильно накачані шини не тільки роблять поїздку більш зручною, але і підвищують безпеку, збільшують довговічність підвіски і знижують витрату палива. Якщо шина накачана не так, як треба, а також різні шини мають різний рівень тиску, то і гума буде занадто сильно зношуватися і керування автомобілем ускладнюється. Щоб уникнути таких проблем, потрібно мати манометр для шин.

Що таке автомобільний манометр і в чому його особливості?

Навіть професіонали не завжди можуть правильно і "на око" визначити рівень тиску в шинах. Для цього і використовують манометр, прилад для вимірювання тиску в шинах, який і вимірює щільність повітря в шинах.

Манометри бувають декількох видів:

  • механічні;
  • рейкові;
  • електронні або цифрові.

Механічний пристрій саме прості в управлінні, має високу точність і надійність. На ньому знаходиться шкала, яка в залежності від виду, може мати різні рівні.

Рейковий вимірювач тиску в шинах багато в чому схожий на механічний, і в цілому має таку ж схему роботи. При цьому пристрій має форму ручки, більш компактне і підходить для використання в різних ситуаціях.

Цифровий манометр для шин відрізняється дуже високою точністю і широкою функціональністю.

Як вибрати манометр для підкачки шин?

Є величезний вибір манометрів, через що зробити вибір буває досить складно. Щоб купити кращий прилад, треба звертати увагу на такі особливості:

  1. Надійність пристрою. Краще замовити якісний манометр від перевіреного виробника, тому що маленькі вироби у вигляді брелка швидко псуються і перестають працювати.
  2. Точність. Деякі вироби мають дуже велику похибку. Оптимальним варіантом є 1% похибки.
  3. Шкала вимірювання. Автомобільний манометр має велику шкалу, але треба вибирати так, щоб показник був вище, ніж можливий максимальний рівень тиску. У звичайних легкових авто найкраща шкала - в 2 атмосфери.

Крім того, оцініть, наскільки часто ви плануєте його використовувати. Професійні майстри повинні купувати виключно якісні пристрої високої точності.

Щоб купити манометр для шин від перевіреного виробника і за низькою вартістю, звертайтеся в інтернет-магазин Avto-sila. У нас в каталозі представлений широкий асортимент товарів, серед яких ви можете знайти потрібні вироби для свого авто. Зробити покупку можна буквально в кілька хвилин онлайн, а через кілька днів ви вже отримаєте покупку у себе вдома.

Манометри для шин цена

Манометри для шинЦена
Автомобільний манометр для шин Winso пластиковий 5 атм (143100) для автомобілів38 грн
Автомобільний манометр для шин Winso пластиковий 3.5 атм (143300) для автомобілів37 грн
Автомобільний манометр для шин Winso металевий 7.5 атм (143200) для автомобілів84 грн