Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Вогнегасники в машину

Сортувати по:

Вогнегасники в машину - запобіжні заходи на дорозі

Безпека водія, пасажирів і транспортного засобу повинна завжди стояти на першому місці у автомобіліста. Тому вогнегасники в машину - це не аксесуар для автоінспектора, а важливий засіб захисту від загоряння. На сучасному ринку представлено безліч моделей, серед яких досить непросто вибрати підходящий варіант. Для початку необхідно розуміти, чим відрізняються вогнегасники і на що звернути увагу при виборі такого виду аварійного інвентарю.

Види вогнегасників в машину

Перш ніж купити вогнегасник в машину, потрібно розібратися які вони бувають. Основна відмінність полягає в вигляді речовини для гасіння пожежі.

Існує три види вогнегасників в машину:

  1. Порошковий. Всередині під тиском азоту або вуглекислого газу знаходиться спеціальний порошок. Після розпилення на поверхню, тонкий шар частинок припиняє доступ кисню. Автомобільний вогнегасник порошкового типу ефективний при загорянні салону транспортного засобу, або двигуна. Однак має недолік: після використання вкрай важко очистити сліди впливу.
  2. Вуглекислотний. Балон наповнений вуглекислим газом низької температури. Такий вогнегасник для авто не залишає слідів після використання. Однак вимагає акуратного застосування. При попаданні на відкриту шкіру вмісту балона виникає обмороження. А велика концентрація газу в повітрі може привести до паралічу легенів.
  3. Пінний. Являє собою компактний балон з піною. Швидко гасить вогонь, проте не підходить для масштабних і сильних загорянь. Подібні авто вогнегасники відмінно підходять для усунення вогню в салоні. А для гасіння двигуна потрібно придбати великий за обсягом балон.

Крім вмісту, балони різняться і за іншими ознаками. Важливо враховувати всі параметри для вибору відповідної моделі.

Важливі характеристики вогнегасників в машину

Сьогодні купити вогнегасник автомобільний можна різного об'єму. Природно, остаточний вибір залишається за водієм, проте не варто нехтувати рекомендаціями, які прописані в ПДР. Для легковиків оптимальний обсяг становить 2 літри. Для вантажівок - 5 літрів.

Вогнегасник в машину, купити який можна в інтернет-магазині Авто-Сила, повинен містити всю необхідну інформацію. На балоні повинні бути вказані всі дані про вміст, терміни придатності, правила застосування і зберігання.

Також можна купити вогнегасник в авто для різного температурного діапазону. Засіб проти вогню повинне витримувати перепади від -20 ° до + 50 ° С.

Правила зберігання автомобільного вогнегасника

Крім того, що потрібно вогнегасник автомобільний купити, його ще потрібно правильно зберігати. Ні в якому разі балон не можна розміщувати на сонці або в місці з підвищеною вологістю. Це може не тільки зашкодити вміст, а й спричинити за собою травми.

Незалежно від того, продається вогнегасник автомобільний з кріпленням або без нього, балон можна розміщувати тільки двома способами. Установка допускається строго вертикально, або горизонтально. Також важливо не допускати механічних пошкоджень упаковки.

Вогнегасник в авто повинен розміщується в доступному місці. У разі загоряння швидкий доступ до балона забезпечить порятунок водія, пасажирів і транспортного засобу.