Фільтр товарів:
Ціна
-
Скинути фільтри

Прикурювач для автомобіля

Сортувати по:

Сучасний світ пропонує автовласникові величезна кількість додаткових аксесуарів в машину. Тепер тут можна заряджати гаджети, мобільний телефон і виконувати масу інших завдань. Але потрібно встановити спеціальний пристрій, яким і є автомобільний прикурювач. Купити високоякісний розгалужувач прикурювача можна в спеціалізованому інтернет-магазині Avto-sila.

Прикуриватель в машину - особливості та види

Дуже важливу роль під час їзди відіграє зручність і комфорт водія, особливо якщо треба часто їздити на тривалі відстані. І невеликий аксесуар, прикурювач, відмінно допоможе в цьому. Головне завдання такого типу вироби - прикурювати цигарки, але багато водіїв вважають за краще використовувати його більше для зарядки пристроїв.

Прикуриватель в машину - це пластикове виріб, невелике, зручної форми, по центру якого спіраль. Він дуже легко і просто монтується в спеціальне гніздо. Коли треба включити виріб, то воно нагрівається, а під час досягнення максимальної температури просто вимикається. Крім того, найчастіше тут є запобіжник від перегріву, а також багато пристроїв оснащені додатковим роз'ємом USB для зарядки телефону або підключення інших приладів.

Аксесуар має масу переваг і плюсів:

  • Гніздо прикурювача підходить для багатьох пристроїв, включаючи системи підігріву сидінь.
  • Не потребує особливих навичок для установки.
  • Якісні прикурювача можуть одночасно працювати з декількома гаджетами.
  • Деякі види цього вироби мають додатковий перехідник в прикурювач, який дозволяє встановити або перенести прикурювач туди, де буде зручно.
  • Відрізняється безпекою і зручністю.
  • Дуже довговічний, особливо пристрою від брендових виробників.

Купити прикурювач в авто в Avto-sila - найкраща ціна за якісний аксесуар

Автомобільний розгалужувач можна замовити в інтернет-магазині Avto-sila. Ми пропонуємо широкий асортимент інструментів для автомобіля за низькою вартістю, а також кращі умови по покупці і доставці. Крім того, наш менеджер готовий допомогти з вибором потрібного товару.

Прикурювачі цена

ПрикурювачіЦена
Розгалужувач прикурювача Winso 20011096 грн
Розгалужувач прикурювача Winso 20012095 грн
Автомобільний прикурювач WINSO євро з підсвічуванням (210110)87 грн
Розгалужувач прикурювача Winso 20013085 грн
Автомобільний прикурювач WINSO стандартний з підсвічуванням (210130)53 грн
Автомобільний прикурювач WINSO стандартний (210120)40 грн