Фільтр товарів:
Ціна
-
Скинути фільтри

Пускозарядний пристрій

Сортувати по:

Зарядний пристрій для автомобільного акумулятора

Сучасний автомобіль неможливо уявити без акумулятора, який забезпечує запуск двигуна і харчування самих різних агрегатів, підключених до бортової мережі. Джерело живлення повинно бути не тільки довговічним, але і мати велику ємність, яка розраховується залежно від потреб автомобіля. В середньому, тривалість експлуатації батареї досягає 6 років. Але досвідчені автомобілісти знайшли кілька способів, що дозволяють істотно продовжити експлуатацію батареї.

У нашому каталозі ви зможете зарядний пусковий пристрій купити від перевіреного виробника. Даний прилад повинен обов'язково бути в розпорядженні кожного автомобіліста. З його допомогою вдається швидко відновити ємність акумулятора і продовжити його експлуатацію. Купити зарядний пристрій для автомобільного акумулятора можна будь-якого типу, враховуючи особливості його конструкції. Найчастіше вибір падає на ручні або автоматичні агрегати, які можуть бути трансформаторними або імпульсними. Серед виробників пристроїв можна виділити відразу кілька компаній, які заслужили чудову репутацію:

  • Bosch;
  • Ctek;
  • Aida.

В інтернет-магазині avto-sila представлена ​​тільки сертифікована продукція, тому в її якості можна не сумніватися. Ми уважно стежимо за дотриманням стандартів при отриманні кожного нового надходження товарів.

Замовити пуско-зарядний пристрій

Щоб не помилитися у виборі, слід обов'язково вивчити тип автоустаткування. Різні моделі можуть відрізнятися по ряду характеристик, серед яких габарити, потужність і ціна. Для новачка знайти серед усього розмаїття моделей відповідне рішення досить складно. Полегшити завдання допоможуть фахівці, які виділяють дві великі категорії моделей. До першої увійшли трансформаторні пристрої, в другу - імпульсні аналоги.

Зарядний пристрій для акумулятора авто, в основі якого імпульсний принцип, працює при постійній напрузі і струмі, чергуючи режими в залежності від поточного заряду акумулятора. Трансформаторна техніка працює виключно від постійного струму. Пуско-зарядні пристрої для автомобіля імпульсного типу більш компактні і прості в експлуатації. До того ж таке обладнання не потребує постійного контролю з боку людини. Потрібно враховувати, що вартість такого агрегату буде трохи вище в порівнянні з традиційними трансформаторними моделями.

Як купити зарядні пристрої для авто?

Ми пропонуємо пуско-зарядний пристрій купити прямо зараз, звернувшись в нашу компанію за допомогою сайту або за телефонами, вказаними в розділі контакти. Наші консультанти завжди готові надати додаткову інформацію, яка допоможе зробити правильний вибір.

Пуско-зарядний пристрій для автомобіля може бути виготовлено будь-яким виробником, а вибір бренду не є визначальним фактором. Серед вітчизняних компаній чимало таких, які відповідально ставляться до своєї роботи і пропонують клієнтам тільки якісну продукцію з багаторічним терміном служби. Європейські бренди не менш вигідні в плані якості і надійності. Якщо вирішено купити зарядний пристрій для авто від китайського виробника, то тут потрібно бути більш уважним. Обов'язково потрібно уточнити наявність сертифікатів, а також вивчити відгуки покупців про конкретну модель. Тільки в цьому випадку можна виключити покупку низькопробної підробки.

Купити пуско-зарядний пристрій за вигідною ціною

Будь-який автомобіліст зацікавлений в тому, щоб акумулятор служив максимально довго і успішно виконував свої функції, маючи кожен елемент бортової системи. Якщо підібрати зарядний пристрій без урахування технічних характеристик, це може привести до істотного скорочення терміну служби самої батареї.

Пуско-зарядний пристрій для автомобіля, яке використовує постійний струм під час зарядки, повинно мати силу до 1/10 від ємності батареї. Наприклад, якщо ємність акумулятора становить 200 Ач, то струм повинен бути 20 А. В Україні ви легко знайдете відповідне обладнання, якщо зверніться на наш сайт.

Зарядно-пусковий пристрій в інтернет-магазині Avto-Sila

Замовити пуско-зарядні пристрої для автомобілів встигли багато клієнтів, які залишилися задоволені своїм рішенням. Пристрої, що працюють від постійного струму, вважаються більш безпечними. У той же час не втрачайте можливості самостійно вивчити можливості комбінованих зарядних пристроїв, де спочатку заповнення відбувається за допомогою постійного струму, а потім завдяки стабілізованому напрузі. Купити зарядно-пусковий пристрій ми запропонуємо за справедливою ціною.

Пускозарядний пристрій цена

Пускозарядний пристрійЦена
Зарядний пристрій інтелектуальне для АКБ WINSO 4A 139700 для автомобільного акумулятора706 грн
Зарядний пристрій для АКБ WINSO 139400 для автомобільного акумулятора1183 грн
Зарядний пристрій для АКБ WINSO 139300 для автомобільного акумулятора763 грн
Зарядний пристрій для АКБ WINSO 139100 для автомобільного акумулятора854 грн
Зарядний пристрій для АКБ WINSO 139200 для автомобільного акумулятора799 грн
Зарядний пристрій для АКБ Winso 139500 для автомобільного акумулятора1688 грн
Вінсо Пуско-зарядний професійний пристрій АКБ 12/24В макс. струм заряду 100А, макс. струм запуску 480А для автомобільного акумулятора4805 грн
Опис Пуско-зарядний пристрій для АКБ Winso 139600 для автомобільного акумулятора2045 грн