Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Світловідбивний жилет

Сортувати по:

Світловідбиваючі жилети гарантують видимість людини на дорозі

На вулицях ми все частіше спостерігаємо автолюбителів, велосипедистів або мотоциклістів, оснащених світловідбиваючими елементами, такими як жилети або ремені. На жаль, більшість з них - це низькоякісні вироби, які просто незручно і часто небезпечно використовувати як аварійни інвентарь.

Жилети сигнальні виготовлені з високоякісних матеріалів. Вони не втрачають своїх властивостей при контакті з водою, але ж саме в поганих погодних умовах хороша видимість має найбільше значення. Жилет світловідбиваючий виготовлений з перфорованого матеріалу, завдяки чому вітер обтікає фігуру і на спині не утворюється повітряна куля.

Крім того, широкий діапазон регулювання і довгі ремені на липучках запобігають розтягування вироби. Великі пластикові пряжки, що представляють небезпеку в разі аварії, були виключені. Все це було перевірено і вдосконалено людьми, які щодня пересуваються в світловідбивних жилетах. Використовуючи матеріали найвищої якості, вдалося зберегти доступну ціну.

Коли потрібен світловідбиваючий жилет

Світловідбиваюча жилетка - важливий елемент індивідуального захисту, завдяки якому ви стаєте помітні навіть у найтемніших місцях і при несприятливих погодних умовах. Людина, оснащений цією річчю, видно з великої відстані, навіть з кількох сотень метрів.

Світловідбиваючий жилет може бути корисний у багатьох ситуаціях:

  1. Ця річ підвищить вашу безпеку в разі вимушеної зупинки в нічний час - особливо в місцях, де немає штучного освітлення.
  2. Якщо у вас трапилася поломка за межами населеного пункту, то по закону ви не маєте права йти по краю дороги до найближчого міста або заправної станції без жилета. Тому, якщо ви подорожуєте з родиною, завжди корисно мати в запасі стільки жилетів, скільки людина ви берете з собою, щоб можна було спокійно дістатися до більш безпечного місця.
  3. Нарешті, варто також згадати, що в машині завжди слід мати при собі дорожній жилет, щоб ви могли надіти його перед виходом з машини.

При виборі враховуйте, що жилетки можуть відрізнятися по класу захисту і дизайну. Купуйте ту модель, яка відповідає вашим завданням. Це може бути світловідбиваючий жилет для велосипедистів або захисний одяг для співробітників компанії з логотипом.

Купити світловідбиваючий жилет

Більш того, вони не дуже дорогі. Кожен може собі дозволити купити світловідбиваючий жилет. Якісний сигнальний жилет, який відповідає всім стандартам, можна придбати зовсім недорого. Однак потрібно пам'ятати, що не варто вибирати продукти без сертифікатів і невідомого походження. Найдешевші світловідбиваючі жилети, імпортовані з інших країн, можуть відрізнятися не тільки низькою ціною, але і дуже низькою якістю. Що важливо, це може стосуватися як самого матеріалу або рядки, так і використовуваних барвників.

Останні можуть не відповідати стандартам, що стосуються, наприклад, токсичності. Купити жилетку светоотражающую ви можете в нашому магазині Авто-Сила. Заради власного здоров'я і безпеки варто купувати тільки сертифіковані світловідбиваючі жилети - навіть якщо вони трохи дорожче.

Світловідбиваючі жилети безперечно варто придбати для свого автомобіля. Завдяки цьому ви уникнете проблем під час тривалих поїздок, підвищите свою безпеку і не дасте приводу для штрафу в разі поломки.

Світловідбивний жилет цена

Світловідбивний жилетЦена
WINSO Вінсо Жилет сигнальний, зелений, розмір XL (149100)78 грн
Світловідбиваючий Жилет безпеки WINSO XL Помаранчевий 14920078 грн