Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Мастила для авто

Сортувати по:

Мастило для авто за вигідною ціною

Сучасні виробники пропонують величезний асортимент різних моторних масел і мастил, кожна з яких має свої переваги. Силіконова змазка для автомобіля цікава тим, що відрізняється високою якістю і здатна забезпечити чудовий рівень захисту гумових поверхонь. Якщо використовувати силіконову змазку, то з її допомогою можна збільшити термін експлуатації різних деталей і домогтися необхідної щільності. В автомобілі встановлена ​​велика кількість ущільнювачів, для ефективної роботи яких потрібно мастило.

Якісна силіконова змазка для авто

Завдання, які виконує силіконова змазка спрей для авто, досить різноманітні. З її допомогою вдається знизити загальний рівень тертя. Силікон позбавляє від неприємного звуку, який виникає при терті пластика або металу. Вона дозволяє зберегти зовнішній вигляд деталей без змін. Сьогодні мастило успішно використовується для наступних вузлів:

  • для дверей;
  • для замків;
  • для петель;
  • для підшипників;
  • для люка.

Щоб гарантувати тривалий термін служби кожного з цих елементів, потрібно універсальна мастило для автомобіля, яку ви завжди можете знайти в нашому магазині. Ми готові запропонувати вартість, яка приємно здивує найвибагливішого покупця. Засіб для замків повинно демонструвати високу морозостійкість, що дозволить успішно використовувати його в зимовий період.

Призначення автомобільних мастил

Завданням такої мастила є забезпечення безперешкодної роботи автомобільного замка. Багато в чому ефекту вдається досягти завдяки густої консистенції, в зв'язку з чим мастило проникає в найвіддаленіші ділянки. Застосовувати силікон можна для будь-яких ущільнювачів, виготовлених з гуми. Матеріал демонструє чудову еластичність і повну нейтральність при контакті з гумою. Матеріал максимально щільно охоплює деталі.

Купити мастило для автомобіля потрібно для того, щоб зберегти зимову або літню покришку після перевзування. Проблема полягає в тому, що після зняття покришок бокова частина починає пересихати, тому до моменту установки покришки на обід вона може вийти з експлуатації. Щоб запобігти пересихання, активно використовується силікон.

Купити автомастила в інтернет магазині

В інтернет-магазині avto-sila ви можете замовити мастило, представлену в різних формах. Великою популярністю користується спрей. В даній формі силіконова змазка приймає вид аерозолю, що облягає процес нанесення. У той же час потрібно бути уважним, щоб склад не потрапив на елементи, розташовані недалеко від поверхні. Високий тиск дозволяє розпорошити мастило на пластикові, скляні та шкіряні поверхні, домагаючись чудового результату.

Купити силіконову змазку для авто ви також можете в рідкій формі. Перед нанесенням на деталь її потрібно видавити на серветку, після чого цим клаптиком тканини змастити поверхню запчастини. Текуча консистенція дозволяє покривати ущільнювачі, розташовані у важкодоступних місцях.

Пластичне мастило від перевіреного виробника

В Україні користуються популярністю і багатоцільові мастила. Купити мастило пластичну можна на нашому сайті, де ви знайдете великий каталог високоякісної продукції. Для наших клієнтів діє ціна, яка зробить замовлення ще більш вигідним. Ми пропонуємо замовити склад, здатний успішно використовуватися в широкому діапазоні температур. Мастило для автомобіля, представлена ​​в нашому каталозі, повністю відповідає чинним стандартам якості.