Наші принципи роботи:
 • Зацікавленість в кожному клієнті
 • Досягнення максимального сервісу
 • Якість, якість і ще раз якість. З величезного розмаїття брендів ми зупиняємося на тих, які показують найкращу якість і піклуються про техніку професійно
 • Постійне самовдосконалення. Оперативне реагування на ринкові зміни

Історія компанії

«Авто-Сила» - успішна компанія з 17-річним досвідом продажів автотоварів на ринку України в роздрібному і оптовому сегменті.

Ми поставляємо нашим клієнтам мастильні матеріали, автохімію, технічні рідини, акумулятори, автоприладдя і інші товари для легкових автомобілів, мікроавтобусів, вантажівок, аграрної, будівельної та ін. Спецтехніки, садового обладнання, механізмів, мотоциклів, двотактних двигунів.

За багато років якісної роботи налагоджена міцний зв'язок з заводами-виробниками.
На даний момент ми є ексклюзивним імпортером і дистриб'ютором безлічі гідних брендів, серед яких в т.ч .:

Разом з тим відбувається безперервна оптимізація продуктового портфеля. Ми добре обізнані про конкурентну цінову політику і завжди забезпечуємо клієнтів привабливою пропозицією.

Компанія «Авто-Сила» - лідер продажів в південно-східній частині України. У нас потужна дистриб'юторська мережа, яка на даний момент повністю покриває 5 областей України: Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Полтавську, Харківську.

Наші принципи роботи:

 • Зацікавленість в кожному клієнті
 • Досягнення максимального сервісу
 • Якість, якість і ще раз якість. З величезного розмаїття брендів ми зупиняємося на тих, які показують найкращу якість і піклуються про техніку професійно
 • Постійне самовдосконалення. Оперативне реагування на ринкові зміни

Якісний оригінальний товар

 • Ми дорожимо своїм ім'ям і клієнтами, тому пропонуємо тільки ту продукцію, в якій впевнені на 100%!
 • Ми глибоко негативно ставимося до нелегального товару, товару сумнівного походження і якості.
 • Тільки висококласні бренди з необхідними сертифікаціями, з наданням гарантії виробника (докладніше про наших гарантійних зобов'язаннях читайте в розділі Гарантія та повернення).
 • Компанія «Авто-Сила» купує товар безпосередньо у заводів-виробників. Ми завжди впевнені в якості та оригінальності наших продуктів, тому наші клієнти на 100% захищені від підробок.
 • Щоб бути ще ближче до наших клієнтів, компанія розширила сферу діяльності на інтернет-продажу.

Зручний інтернет-магазин

Ми прагнемо надати Вам максимальну інформацію про товари. У Вашому розпорядженні кілька простих і функціональних інструментів для знаходження товару, підбору по характеристикам. Також завжди можна задати питання нашому менеджеру і отримати кваліфіковану відповідь.

У розділі «Корисна інформація» ми регулярно додаємо для Вас свіжі статті про те, як правильно доглядати за своїм транспортним засобом і що для цього знадобиться, як підбирати мастильні матеріали, як відрізнити якісний справжній товар і висвічуємо інші, не менш важливі теми.
Ми також надаємо велику кількість варіантів доставки, кожен може підібрати оптимальний для себе.

Озброївшись необхідною інформацією, Ви можете виважено прийняти рішення про придбання того чи іншого товару, і будьте впевнені, що залишитеся задоволені покупкою в «Авто-Силу».

Переваги для клієнтів інтернет-магазину «Авто-Сила»:

«Смачні» ціни - свобода від націнок посередників і роздрібного магазину
Справжня, сертифікована продукція
якісний сервіс
професійна команда
Доставка по всій Україні в найкоротші терміни
Повний пакет гарантій по товарах

Адреса

Україна, м Дніпро, пр. Богдана Хмельницького, буд. 156А.
Ми надаємо можливість замовлення післяплатою, що також виступає гарантом Вашої безпеки.