Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Герметики і клеї

Сортувати по:

Де використовується герметик для автомобіля?

Герметик для автомобіля - необхідна автохімія для багатьох сучасних машин. Ця рідка прокладка набула величезної популярності, оскільки дозволила замінити класичні прокладки з різних матеріалів (пробка, гума, азбест, повсть і т.д.). Якщо він використаний правильно, то можна не хвилюватися за витік різних рідин. Також не можна забувати, що автомобільні герметики добре скріплюють різні поверхні і можуть застосовуватися для ремонту всіляких елементів машин.

Герметик і клей автомобільний - основні види

Автомобільні герметики - це відносно новий засіб в наших автомагазинах, але воно вже встигло довести свою ефективність і корисність. Він потрібен для різних цілей, наприклад:

  • герметизація фланцевих, різьбових або інших з'єднань;
  • широке використання для ремонту коліс, ремонту труб і інших елементів автомобіля, зокрема двигуна;
  • з'єднання різних елементів в єдине ціле.

Часто герметиком називають автомобільний клей і це не дивно. Клей-герметик автомобільний просто незамінний, якщо мова йде про з'єднання деталей з міді, алюмінію або сталі.

Види герметиків для машин

Серед усього розмаїття матеріалів, виділяють кілька видів герметиків, які розрізняються по сфері використання.

  1. Клей для з'єднання деталей кромки або зварювальним швом, що часто потрібно при капітальному ремонті автомобіля, наприклад, після аварії. Виявляються сполучні властивості герметика вже через годину після нанесення.
  2. Герметик для з'єднання різних елементів (наприклад, картера двигуна).
  3. Скляний герметик, який потрібен для заміни стекол. Він має високу утримує здатністю, і виступає в ролі ущільнювача. Він не боїться дощу, морозу або снігу.
  4. Кистьовий герметик створений для заводської обробки і здатний з'єднувати зовнішні деталі авто.

Будь автолюбитель повинен обов'язково купити герметик для авто, оскільки він незамінний в дорозі і здатний дуже виручити, якщо до СТО дуже далеко. До того ж, в нашому в інтернет-магазині avto-sila ціни на герметики найнижчі в Україні. Купити клей для авто за оптимальною вартістю і найвищої якості - саме таку можливість пропонує кожному наш інтернет-магазин.