Фільтр товарів:
Скинути фільтри

LED лампи

Сортувати по:

Замовити LED автолампи в інтернет-магазині Avto-Sila

Сучасний автомобіль оснащується відразу декількома джерелами світла, які розташовані на кузові і в салоні. З їх допомогою можна створити комфортні умови під час руху вночі, додатково підсвітити приладову панель, поліпшити видимість дороги. Головний світло представлений ближніми і далекими лампами, а також протитуманними фарами, наявність яких сьогодні є обов'язковою вимогою. Якщо фари виходять з ладу, то їх заміна стає важливим моментом, оскільки від цього залежить безпека водія і пасажирів.

Купити автомобільні лампи LED

Замовити нову оптику для авто найпростіше в каталозі продукції, представленому на нашому сайті. Тут можна знайти лампи практично для будь-якої моделі авто. Збираючись купити автолампи, обов'язково зверніть увагу на характеристики, які відіграють ключову роль:

  • потужність;
  • тип і розмір цоколя;
  • призначення лампи.

Ми працюємо не тільки з вітчизняними, а й зарубіжними виробниками, тому вартість буде повністю відповідати вашому бюджету. Автомобільні LED лампочки відправляються за вказаною адресою в стислі терміни, що дозволяє оперативно провести заміну і продовжити комфортну експлуатацію автомобіля. Щоб не помилитися у виборі, необхідно уточнити модель і марку транспортного засобу. Зазвичай тип автолампи ціна якої перед вами, вказують прямо на колбі вироби. Додатково відповідальний виробник вкаже важливу інформацію, яка допомагає зробити правильний вибір.

LED лампи в інтернет-магазині Avto-sila від відомих брендів

Під час покупки автомобільного світла слід звернути увагу на те, до якого типу належить обладнання. В інтернет-магазині avto-sila ви без зусиль зможете знайти ксенонові, галогенові і світлодіодні лампи. Галогенові пристрої успішно замінили стандартні лампи розжарювання, позбавивши автомобілістів від ряду незручностей, що виникають в процесі експлуатації авто. У конструкційному плані така лампа являє собою колбу, наповнену галогеном. Цей газ відмінно пропускає світло, що дозволило істотно поліпшити яскравість. Хоча сьогодні автолампи купити можна з більш високими характеристиками, галогенове обладнання продовжує залишатися популярним в Україні.

Світлодіодна технологія є однією з найпопулярніших на сьогоднішній день, тому не дивно, що лампи автомобільні з її застосуванням зустрічаються все частіше. Спочатку вони використовувалися тільки для габаритних або стоп-вогнів, але сьогодні сфера застосування світлодіодів істотно розширилася. Щоб підібрати підходящу лампу, досить скористатися таблицею і підібрати модель відповідно до розміру гнізда. Лампочки ксенонові заповнені однойменною газом. Така лампа генерує дуже яскравий світловий потік і має хороший запас довговічності. Купити автолампи ви завжди можете на нашому сайті.