Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Присадки в двигун

Сортувати по:

Вибираємо присадки в двигун

Багато автомобілістів, начитавшись статей або наслухавшись порад друзів, прагнуть купити присадку для двигуна. Але чи завжди вони потрібні? Виробники цих продуктів дають чіткі рекомендації по їх використанню, які деякі люди просто ігнорують. Присадки для двигунів - спеціальні хімічні продукти, які додаються в мастильні матеріали для поліпшення їх експлуатаційних властивостей і усунення наявних проблем, тому потрібно знати в яких випадках їх варто застосовувати, а в яких - ні.

Коли слід використовувати присадки в масло для авто

Навіть з урахуванням думки виробників, однозначної відповіді про варіанти та умови використання присадок немає. Купити присадку в масло можна швидко, питання, чи буде вона актуальна. Наприклад, якщо ви заливаєте хорошу і підходить за всіма параметрами мастило, своєчасно міняєте її, не захоплюєтеся агресивної їздою, то немає потреби використовувати присадку, адже в маслі вже є потрібні добавки в правильному співвідношенні. Інша справа, якщо двигун уже виснажив свої ресурси і в ньому з'явилися сліди зносу. Тобто масло, навіть нове, не здатна повноцінно виконувати свої функції. Тоді присадка в масло для автомобіля стане справжнім порятунком. Звичайно, не варто фантазувати: якщо ваш мотор «їсть» масло з неймовірною швидкістю, то жодна присадка його не врятує - тільки капітальний ремонт.

Присадка для двигуна - основні види

Будь-яка присадка в моторне масло відноситься до певної групи матеріалів. Наприклад, в залежності від сфери застосування будь-присадки діляться на:

  • присадки до моторного масла;
  • присадки в трансмісійне масло;
  • універсальні присадки (можна додавати в обидва види масла).

Залежно від властивостей вони поділяються на:

  • Миючі - необхідні для видалення домішок в двигуні, які не розчиняються в маслі, і здатні диспергировать все забруднення для подальшого видалення.
  • Антифрикційні - здатні утворювати на поверхні деталей двигуна плівку, що захищає їх від надмірного тертя, тобто, зменшуючи їх знос. Зазвичай до складу таких добавок входить молібдену дисульфид.
  • Протизносні - їх мета полягає в зниженні старіння двигуна, за рахунок утворення плівки на поверхнях пар тертя.
  • Усувають текти мастила - речовини, які відновлюють еластичність і функціонування сальників і прокладок мотора.
  • Стабілізатори в'язкості - добре працюють при високих літніх температурах для зниження витрати масла, його димленія, і підвищення компресії.
  • Присадки комплексної дії - містять в собі різні активні компоненти, що впливають на різні показники.

Слід розуміти, що присадки для двигуна не можуть повністю усунути ту чи іншу проблему, але дозволяють відтягнути ремонт машини або запобігти серйозні поломки. До того ж, застосовувати присадки дуже просто - досить слідувати вимогам виробника і використовувати їх тільки за призначенням.

В інтернет-магазині avto-sila ви можете підібрати для себе будь-яку присадку в моторне і трансмісійне масло, що дозволить вирішити конкретну проблему в автомобілі або запобігти появі поломок. Вибрати товар дуже просто: використовуйте фільтр або просто зателефонуйте нашим консультантам. Ми виконаємо будь-яке ваше замовлення в найкоротші терміни з можливістю доставки в будь-яке місто України.