Фільтр товарів:
Скинути фільтри

Просочення для дерева

Сортувати по:

Ефективне просочення для дерева від вологи в Авто-Сила

Щоб збільшити термін експлуатації дерев'яних конструкцій, їх обробляють спеціальними захисними складами. Просочення для дерева буває на основі масла, органічного розчинника або води. Після обробки дерев'яних елементів подібним складом, вони стають менш схильні до впливу навколишнього середовища.

Волога, ультрафіолетові промені, комахи, грибок і пліснява не можуть завдати істотної шкоди деревині, на яку нанесена просочення. Особливі речовини в складі кошти можуть захищати від загоряння деревини. Захисні просочення для дерева роблять дерев'яні конструкції волого і вогнестійкими, і можуть застосовуватися в різних умовах навколишнього середовища.

Види просочення для дерева

Існує кілька варіантів засоби для обробки деревини. Водовідштовхувальне просочення для дерева, купити яку прагнуть перш за все, не єдиний вид. Основна відмінність в складі коштів, де головними компонентами можуть стати:

Перші перешкоджають поширенню вогню по поверхні. Другі запобігають розвитку грибка. Треті служать захистом від зовнішнього впливу води, світла і механічних пошкоджень. Просочення для дерева від вологи є найбільш затребуваним засобом на ринку. Це відбувається, тому що вода частіше і більш руйнівними за все впливає на натуральну деревину.

Вогнетривкі просочення для дерева

В якості захисту від швидкого поширення вогню слід купити просочення для дерева на основі антипиренов. Ці речовини в складі покриття дерев'яних виробів не дають вільно поширюватися вогню. Антипірени при підвищенні температури плавляться, утворюючи тонкий захисний шар. Під нього не може потрапити кисень, а значить полум'я не може спалити всі дерев'яний виріб.

Просочення для дерева, ціна якої може коливатися в залежності від водної або масляної основи, повинна ретельно підбиратися під умови експлуатації. Будь-яка кількість масла сприяє поширенню вогню. Тому для захисту від пожежі краще вибрати засіб на водній основі.

Захисні просочення для дерева

Водовідштовхувальне просочення для дерева з біоцидами не тільки оберігає поверхню від впливу вологи, а й запобігає розвитку грибка. Компоненти кошти повністю безпечні для людини. Однак вони ефективно справляються з цвіллю і іншими шкідливими мікроорганізмами.

Алкідна просочення для дерева, купити яку можна за доступною ціною, є найстійкішою. Лазурі захищають від паразитів, води і дрібних механічних пошкоджень.

Антіатмосферні просочення для дерева

Різнобарвний зі спеціальним складом лак - просочення для дерева, яка може захистити від зовнішніх факторів. Покриття витримує ультрафіолетові промені, підвищену вологість, різкі скачки температури, дрібні механічні пошкодження. Оброблена деревина не тріскається і не розмокає.

Акрилова просочення для дерева іноді використовується як ванна для дерев'яного виробу. Однак, слід уважно вивчити інструкцію продукту, щоб досягти необхідного ефекту.

Просочення для дерева цена

Просочення для дереваЦена
Просочувач для дерев*дерев'яних фасадів WOOD LINE CLASSIK сосна (2,1 л)0 грн
Просочувач для дерев*дерев'яних фасадів WOOD LINE CLASSIK горіх (0,7 л)0 грн
Лакова захисна просочення PROTEX для деревини WOOD LINE світлий горіх0 грн
Просочувач для дерев'яна дерев'яних фасадів WOOD LINE CLASSIC чер.дерево (0,7 л)158 грн